Компанія

ТОВ «Інженерно-технічний комплекс «Автоматика» (ІТК “Автоматика”) з 1996 року створює та впроваджує засоби та системи автоматизації під ТМ САКУРА® (Додаток 1).

Ми також розробляємо комплексні інфраструктурні проекти з використанням енергоефективних технологій (Додаток 2.1) та нових відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) (Додаток 2.2).

Для створення аеротермального ВДЕ (Додаток 2.3) вперше було застосоване відоме явище кристалізації води. Його можна використовувати (практично без додаткових джерел енергії) для одержання тепла та льоду з морозного повітря.

Морозне повітря отримуємо з атмосфери високогірних, високоширотних (і не тільки, наприклад, штатів Середнього Заходу США) регіонів, Марса, з викидів повітряних теплових насосів систем опалення.

Наша перевірена в робочих умовах установка COOL ENERGY, що працює на цьому принципі, виробляє тепло та лід певної форми, який можна довго зберігати в льодоакумуляторах, транспортувати в термоконтейнерах по суші та воді на будь-які відстані, використовувати для довгострокового, екологічно чистого, економічного зберігання надлишкової сонячної та/або вітрової енергії у вигляді льоду, а також для охолодження, обігріву, вентиляції, кондиціонування будівель та опріснення води.

Ми шукаємо спеціалізованих партнерів/консорціуми для спільної участі у міжнародних проектах з метою зниження залежності країн від зовнішніх постачань енергоресурсів.

Наш внесок у проекти – вирішення технічних питань щодо створення інноваційної енергосистеми, розробка, виготовлення та випробування прототипу установки з виробництва та зберігання льоду для конкретного проекту, виконання теплотехнічних розрахунків по всіх розділах проектів, патентування отриманих рішень.

Наше гасло – Ми не шкодуємо свою енергію, щоб зберегти Вашу!